O nas

Biuro architektoniczne Och-Ach_Concept od przeszło ośmiu lat, świadczy kompleksowe usługi projektowania wnętrz, a także usługi z branży architektonicznej.

Wykonujemy projekty zarówno dla klientów prywatnych jak i biznesowych. Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami, oraz biurami architektonicznymi.

Nasza siedziba mieści się w Krakowie, ale projekty można zobaczyć w całej Polsce i taki też jest zakres naszej działalności.

Studio prowadzi absolwentka Politechniki Krakowskiej i członkini małopolskiej izby architektów – Katarzyna Benko.

Styl Och-Ach_Concept opiera się na racjonalnym gospodarowaniu przestrzenią, szanowaniu jej oraz projektowaniu ukierunkowanym na wysoką funkcjonalność połączoną z ergonomią i designem.

Projektowanie wnętrz z pasją, sprawia, że każdy projekt jest dopracowany w najmniejszych szczegółach, a sama architekt zaangażowana na 100%.

Ja

Nazwam się Katarzyna Benko, skończyłam studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej, a od 2015 jestem również członkiem Małopolskiej Izby Architektów.

Swoją wiedzę architektoniczną poszerzałam w Niemczech na Brandenburgische Teschnische Universitat Cottbus (BTU) oraz pracując w holenderskim biurze architeknicznym -Tangram Architekten. To praca z holenderskimi architektami pozwoliła mi zdobyć doświadczenie i wyczuliła na projektowanie wnętrz skupiajace się na funkcjonalności, oszczędności przestrzeni z zachowaniem elegancji i dużej dawki dobrego desingu.

Projektowanie wnętrz jest nie tylko moją pracą ,ale także dobrą zabawą i pasją , a zadowoleni klienci największą motywacją do dalszej pracy.

Zrealizowałam ponad sto projektów, od niewielkich powierzchni po duże założenia architektoniczne.

Do każdego projektu bez wzgledu na metraż, podchodzę profesjonalnie, rzetelnie i terminowo, zawsze korzystając ze swojej projektowej intuicji, a moim priorytetem jest zadowolenie klienta.

Podpis - Katarzyna Benko
Projektant wnętrz Kraków