Och-Ach_Concept zajmuje się kompleksowymi projektami i aranżacją wnętrz obiektów mieszkalnych, komercyjnych oraz użyteczności publicznej.

Styl Och-Ach opiera się na racjonalnym gospodarowaniu przestrzenią, szanowaniu jej oraz projektowaniu ukierunkowanym na wysoką funkcjonalność połączoną z ergonomią i designem.

Nasze projekty łączą w sobie spryt, prostotę i elegancję rozwiązań. Odnajdujemy optymalne relacje między rosnącymi wymaganiami odbiorców, a możliwościami  przestrzennymi.

Firmę Och-Ach_Concept tworzy Katarzyna Benko – absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Swoją wiedzę architektoniczną poszerzała w Niemczech, na Brandenburgische Technische Universität Cottbus (BTU), a także pracując w holenderskim biurze architektonicznym – Tangram Architekten. To praca z holenderskimi architektami rozwinęła w niej pasję  projektowania, skupiającego się na funkcjonalności i oszczędności przestrzeni, z zachowaniem dobrego smaku i dużej dawki nowoczesnego designu.