O NAS
Och-Ach_Concept od 2013 roku świadczy kompleksowe usługi projektowania wnętrz, a także usługi z branży architektonicznej.

Studio prowadzi absolwentka Politechniki Krakowskiej i członkini Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP
– Katarzyna Benko.

Siedziba naszego biura mieści się w Krakowie, ale świadczymy usługi na terenie całego kraju. Wykonujemy projekty zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Współpracujemy ze sprawdzonymi branżystami, architektami oraz dostawcami.

Nasz styl opiera się na racjonalnym gospodarowaniu przestrzenią, poszanowaniu jej oraz projektowaniu ukierunkowanym na wysoką funkcjonalność połączoną z ergonomią i designem.

Projektujemy przestrzenie przyjazne człowiekowi. Przytulne i ciepłe, w których czuć dobrą aurę. Słuchamy klientów i dbamy o to, aby efekt końcowy przerastał ich oczekiwania.

Architekt Wnętrz Kraków -K. Benko

JA

Nazywam się Katarzyna Benko i jestem architektem. Ukończyłam Wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej, a także Brandenburgische Technische Universitat Cottbus (BTU) w Niemczech. W 2015 roku zostałam członkiem Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w polskich i zagranicznych biurach. Jednak największy wpływ na kształtowanie mojej estetyki i sposobu myślenia o architekturze, miała praca w holenderskim biurze Tangram Architekten. To tam nauczyłam się projektowania opartego na funkcjonalności i oszczędności przestrzeni, otwartego na detal , dbającego o dobry ponadczasowy design.

Zdobyte doświadczenia pozwoliły mi podjąć decyzję o założeniu własnego biura architektonicznego w Krakowie, które udaje mi się z powodzeniem prowadzić od 2013 roku.
Dbam o to, aby każde zaproponowane przeze mnie rozwiązanie było nie tylko odzwierciedleniem wymagań klienta, ale także, a może przede wszystkim, jego osobowości. Co w połączeniu z ergonomią wnętrza i designem odpowiadającym jego gustom, ale także najnowszym trendom, daje wyjątkowy efekt.

Niezależnie od tego, czy projektuję mieszkanie, biuro czy dom, każdemu projektowi staram się nadać jego indywidualny charakter i to „coś”. Choć jestem architektem i właśnie architektura jest tym, co kocham świetnie odnajduję się projektując wnętrza. Co dla mnie istotne, to to, aby przebywając w zaprojektowanym przeze mnie biurze, restauracji czy domu — czuć się po prostu dobrze.