O NAS

Och-Ach_Concept od ponad pięciu lat świadczy kompleksowe usługi projektowania wnętrz, a także usługi z branży architektonicznej.

Studio prowadzi absolwentka Politechniki Krakowskiej i członkini Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP – Katarzyna Benko.

Siedziba naszego biura mieści się w Krakowie, ale świadczymy usługi na terenie całego kraju. Wykonujemy projekty zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Współpracujemy ze sprawdzonymi branżystami oraz architektami.

Styl Och-Ach_Concept opiera się na racjonalnym gospodarowaniu przestrzenią, poszanowaniu jej oraz projektowaniu ukierunkowanym na wysoką funkcjonalność połączoną z ergonomią i designem.

Pasja, którą wkładamy w każdy projekt, sprawia, że jest on dopracowany w najmniejszych szczegółach, odpowiada wymaganiom i wyobrażeniom klienta. Te trzy aspekty: pasja, profesjonalizm, umiejętność dopasowania proponowanych rozwiązań do oczekiwań, sprawiają, że Och-Ach_Concept cieszy się zaufaniem i uznaniem klientów. Tworzone projekty są praktyczne, oryginalne i nowoczesne. Zawierają to „coś”, co wyróżnia je na tle konkurencji.

Architekt Wnętrz Kraków -K. Benko

JA

Nazywam się Katarzyna Benko i jestem architektem. Ukończyłam Wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej, a także Brandenburgische Technische Universitat Cottbus (BTU) w Niemczech. W 2015 roku zostałam członkiem Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów.

Doświadczenie zdobywałam między innymi w holenderskim biurze architektonicznym -Tangram Architekten. To właśnie praca z holenderskimi architektami pozwoliła mi zdobyć doświadczenie i nauczyła projektowania opartego na funkcjonalności, oszczędności przestrzeni z zachowaniem elegancji i dużej dawki dobrego designu.

Zdobyte doświadczenia pozwoliły mi podjąć decyzję o założeniu własnego biura architektonicznego w Krakowie, które udaje mi się z powodzeniem prowadzić od ponad pięciu lat.

Jako architekt, z prawdziwą pasją, dbam, aby każde zaproponowane przeze mnie rozwiązanie było nie tylko odzwierciedleniem wymagań klienta, ale także, a może przede wszystkim, jego osobowości. Co w połączeniu z ergonomią wnętrza i designem odpowiadającym jego gustom, ale także najnowszym trendom, daje wyjątkowy efekt.

Niezależnie od tego, czy projektuję biuro, dom czy centrum handlowe każdemu projektowi staram się nadać jego indywidualny charakter i to „coś”. Choć jestem architektem i właśnie architektura jest tym, co kocham świetnie odnajduję się również projektując wnętrza. Co dla mnie istotne, to to, aby przebywając w zaprojektowanym przeze mnie biurze, restauracji czy domu — czuć się po prostu dobrze.

Podpis - Architekt Wnętrz i Architektury -Katarzyna Benko